Wijngo - Holland

Klanten Login

Gebruikers Login

Hoofdkantoor Gouda

Wijngo Holland b.v.  
Oudebrugweg 13
2808 NP  GOUDA         

Postadres:
Postbus 551
2800 AN  GOUDA

Openingstijden:
Verkoopbalie Bouw: ma - vr 07.00 - 17.30 uur
Verkoopbalie PBM: ma - vr 08.00 - 17.00 uur
Verkoopafdelingen: ma - vr 07.30 - 17.30 uur
Verhuurafdeling: ma - vr 07.00 - 17.00 uur

ING-BANK NV Gouda 66.67.11.925
IBAN NL56 INGB 0666 7119 25
BIC INGBNL2A
KvK Gouda 29049384
BTW 80.69.56.197.B01

T (0182) 54 18 00
F (0182) 54 18 08
E info@wijngo.nl

goud

Rechtstreekse telefoon-, faxnummers en emailadressen van de diverse afdelingen:

Verkoop Bouw

T (0182) 54 18 10

F (0182) 54 18 18

bouw@wijngo.nl

Verkoop Techniek

T (0182) 54 18 20

F (0182) 54 18 28

techniek@wijngo.nl

Verkoop Tifa Team

T (0182) 54 18 30

F (0182) 54 18 38

tifateam@wijngo.nl

Verkoop Meubelbeslag

T (0182) 54 18 50

F (0182) 54 18 58

interieur@wijngo.nl

Verkoop PBM

T (0182) 54 18 22

F (0182) 54 18 27

pbm@wijngo.nl

Verhuur

T (0182) 54 18 80

F (0182) 54 18 88

verhuur@wijngo.nl

Techno Service

T (0182) 54 18 85

F (0182) 54 18 89

service@wijngo.nl

Administratie

T (0182) 54 18 60

F (0182) 54 18 68

administratie@wijngo.nl

Personeel & Organisatie

T (0182) 54 18 95

F (0182) 54 18 99

personeel@wijngo.nl